Raporty giełdowe EBI

Odwołanie Zarządu i powołanie Zarządu nowej kadencji.

16-01-2023 08:33:57 | Bieżący | EBI | 1/2023

Zarząd spółki EKOBOX S.A. z siedzibą w Wiśniówce (zwanej dalej "Spółką") informuje, że w dniu 16 stycznia 2023 roku Rada Nadzorcza dokonała odwołania ze skutkiem natychmiastowym Zarządu w dotychczasowym składzie tj. w osobie Pana Łukasza Milnera pełniącego funkcję Prezesa Zarządu i tym samym dokonała skrócenia kadencji Zarządu Spółki.
W związku z odwołaniem Zarządu oraz skróceniem kadencji Zarządu, w dniu 16 stycznia 2023 r. Rada Nadzorcza Spółki dokonała wyboru Zarządu na nową, wspólną, trzyletnią kadencję, rozpoczynającą się z dniem 16 stycznia 2023 roku. Do składu Zarządu nowej kadencji Rada Nadzorcza powołała następujące osoby: Pana Tomasza Białego, powierzając mu funkcję Prezesa Zarządu oraz Pana Łukasza Milnera, powierzając mu funkcję Wiceprezesa Zarządu.

Zarząd Spółki przekazuje w załączeniu informacje dotyczące wykształcenia, kwalifikacji i zajmowanych wcześniej stanowisk przez Pana Tomasza Białego oraz Pana Łukasza Milnera wraz z przebiegiem kariery zawodowej oraz wymaganymi oświadczeniami.

Zgodnie z przedłożonymi oświadczeniami Pan Tomasz Biały oraz Pan Łukasz Milner nie są wpisani do rejestru dłużników niewypłacalnych prowadzonego na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym. Ponadto, zgodnie z oświadczeniami nie prowadzą innej działalności poza przedsiębiorstwem Spółki, w tym konkurencyjnej w stosunku do działalności wykonywanej w Spółce, nie uczestniczą w spółce konkurencyjnej względem Spółki jako wspólnicy spółki cywilnej, spółki osobowej, spółki kapitałowej i nie uczestniczą w konkurencyjnej osobie prawnej jako członkowie jej organu.
Podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt 7 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.

  • Tomasz Biały - Prezes Zarządu
  • Łukasz Milner - Wiceprezes Zarządu


Załączniki:

Tomasz Biały.pdf

Łukasz Milner.pdf

 

O Nas

Jesteśmy polską firmą inżynieryjną działającą w branży elektrycznej, energetycznej i telekomunikacyjnej. slub_dolnybox.jpg

Czym się zajmujemy?

Świadczymy szeroki zakres usług związanych z projektowaniem, realizacją inwestycji, doradztwem technicznym ...

ekobox

Praca

Posiadasz wykształcenie i doświadczenie w branży elektrycznej, prześlij nam swoją aplikację.

praca.jpg

Dane kontaktowe

EKOBOX S.A.

Adres głównej siedziby firmy:

Wiśniówka 75 gm. Masłów

26-050 Zagnańsk


tel. +48 516-034-000

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


Współrzędne w systemie GPS:

N 50,93617°     E 20,64597°

N 50° 56' 10"    E 20° 40' 34"