Projektowanie

EkoboxOferujemy Państwu wykonanie dokumentacji projektowej sieci teletechnicznych oraz sieci i urządzeń elektroenergetycznych wszystkich napięć. Zakres usług to począwszy od koncepcji, poprzez projekt podstawowy, projekt budowlany z uzyskaniem pozwolenia na budowę, projekt wykonawczy aż po dokumentację powykonawczą wraz z nadzorem autorskim podczas realizacji inwestycji.

 

Dzięki kompetencji i profesjonalizmowi jakie wypracowaliśmy przez lata pozostawania w branży, wszystkie zlecenia realizowane są rzetelnie, a klienci traktowani indywidualnie. Nasza kadra to projektanci posiadający niezbędną wiedzę i uprawnienia do projektowania bez ograniczeń. Dzięki temu, że są to ludzie ze stażem od kilku do kilkudziesięciu lat, do powierzonego zadania możemy podejść w sposób bardziej tradycyjny jak i nowoczesny.

 

Takie zróżnicowanie podejść skutkuje tym, że jesteśmy dynamicznym i doświadczonym zespołem, który zapewnia kompleksową obsługę inwestycji na każdym jej etapie i wg każdych wytycznych.

Działając w branży nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat mamy świadomość trudności technicznych oraz formalno-prawnych z jakimi musi się zmierzyć inwestor w procesie realizacji inwestycji. Nasze doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu usługi z pełną odpowiedzialnością za treść merytoryczną i stronę prawną.

 

Oferujemy bowiem, oprócz wykonania dokumentacji technicznej, również wykonanie strony prawnej inwestycji. Żadne uzgodnienia czy postępowania administracyjne nie są nam straszne. Brnąc przez gąszcz przepisów prawa, czy wręcz pełniąc funkcje inwestora zastępczego uzyskujemy wszystkie niezbędne decyzje i postanowienia. Kontaktując się bezpośrednio z urzędami, załatwiamy wszystkie wymagane formalności za Państwa.

Ustalanie kosztów prac projektowych opieramy na "Środowiskowych Zasadach Wycen Prac Projektowych". Każda wycena jest jednak tylko punktem wyjścia do ew. negocjacji cenowych. Dostosowując się do warunków rynku i potrzeb inwestora, poza ceną, gotowi jesteśmy również negocjować warunki płatności.

Zlecenia na prace projektowe realizujemy głównie dla największych spółek dystrybucyjnych w centralnej i południowej Polsce. Naszymi klientami są jednak również instytucje samorządowe oraz firmy i osoby prywatne. Posiadamy liczne referencje z zakresu projektowania sieci teletechnicznych oraz sieci i urządzeń elektroenergetycznych wszystkich napięć. Lista zrealizowanych projektów jest tak długa, że nie sposób jej tutaj pomieścić. W przypadku zainteresowania współpracą z Nami listę taką oczywiście przedstawimy.

 

O Nas

Jesteśmy polską firmą inżynieryjną działającą w branży elektrycznej, energetycznej i telekomunikacyjnej. slub_dolnybox.jpg

Czym się zajmujemy?

Świadczymy szeroki zakres usług związanych z projektowaniem, realizacją inwestycji, doradztwem technicznym ...

ekobox

Praca

Posiadasz wykształcenie i doświadczenie w branży elektrycznej, prześlij nam swoją aplikację.

praca.jpg

Dane kontaktowe

EKOBOX S.A.

Adres głównej siedziby firmy:

Wiśniówka 75 gm. Masłów

26-050 Zagnańsk


tel. +48 516-034-000

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


Współrzędne w systemie GPS:

N 50,93617°     E 20,64597°

N 50° 56' 10"    E 20° 40' 34"