Utrzymanie sieci

ekoboxOfertę utrzymania sieci kierujemy głównie do jednostek samorządowych mających na swoim utrzymaniu sieci oświetlenia ulicznego. W ramach usługi oferujemy bieżącą konserwację oraz naprawy awaryjne sieci oświetlenia ulicznego. Prace konserwacyjne prowadzimy zarówno w formie dyżurów 24h jak i zleceń bieżących. Nasze mobilne ekipy codziennie dbają o to, aby kilkanaście tysięcy opraw w kilku gminach na terenie południowej Polski pracowało prawidłowo.

Ludzie ci posiadają wiedzę, uprawnienia zawodowe oraz sprzęt niezbędne realizacji powierzonego zadania. Wynika to z wielu lat doświadczenia w branży oraz ciągłemu rozwojowi firmy.

Nasze doświadczenie i profesjonale podejście najlepiej obrazują referencje jakie uzyskaliśmy i ciągle uzyskujemy od zadowolonych klientów.


Jeśli masz pod swoją opieką sieć elektroenergetyczną i szukasz ludzi, którzy podjęliby się utrzymania jej w ciągłym ruchu to dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy ofertę specjalnie do Twoich potrzeb.

Posiadamy liczne referencje z zakresu konserwacji sieci oświetlenia ulicznego. Lista zadowolonych klientów jest tak długa, że nie sposób jej tutaj pomieścić. W przypadku zainteresowania współpracą z Nami listę taką oczywiście przedstawimy.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą oferty i kontaktu z nami. Na wszystkie pytania odpowiemy z przyjemnością.

 

O Nas

Jesteśmy polską firmą inżynieryjną działającą w branży elektrycznej, energetycznej i telekomunikacyjnej. slub_dolnybox.jpg

Czym się zajmujemy?

Świadczymy szeroki zakres usług związanych z projektowaniem, realizacją inwestycji, doradztwem technicznym ...

ekobox

Praca

Posiadasz wykształcenie i doświadczenie w branży elektrycznej, prześlij nam swoją aplikację.

praca.jpg

Dane kontaktowe

EKOBOX S.A.

Adres głównej siedziby firmy:

Wiśniówka 75 gm. Masłów

26-050 Zagnańsk


tel. +48 516-034-000

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


Współrzędne w systemie GPS:

N 50,93617°     E 20,64597°

N 50° 56' 10"    E 20° 40' 34"